Hey guys! It’s been a while since I shared some of my favorite music with you. I feel like I have had the same songs on repeat like for ever so I haven’t even really wanted to do this kind of posts. Now that the summer is coming (or has it already arrived?) depressing songs have changed to even a bit more brighter beats. The song that I’ve been listening to the most must be Halsey’s Colors even though I just found the artist. Actually I got familiar with her when her song played after the Huntsman movie!
Hellou! Siitä on aikaa kun oon viimeksi päivittäny teille meikäläisen musalistaa. Jotenkin on tullu talvesta asti vaan luukutettuja samoja kipaleita niin ei ole oikein inspannut tehdä tällaista postausta. Nyt kesän tullessa (vai onko se jo tullut vai kuinka tässä vaiheessa vuotta pitää sanoa?) masentavat biisit on vaihtunut edes vähän menevämpiin niin aattelinpas potkaista tämmösen postauksen ulos. Mun kuunnelluin biisi taitaa olla Halseyn Colors, vaikka löysin kyseisen artistin ihan vasta. Itse asiassa elokuvissa nyt pyörivän Metsästäjä ja talvinen taistelu -elokuvan loppumusiikin kautta.
Mulla on kaikki nuo samat mun soittolistalla ja en kyllä kyllästy! oot ihana!
Itse oon kuunnellut tosi montaa samaa biisiä mitä sulla oli tossa ja on kyllä aivan mahtavia! Tosi kiva postaus jälleen Janne! ❤️
Hello! Kai tätä ilmastoa voi jo kesäksi sanoa, lämmin on ainakin.. Ja noo tätä harvoin teen kun saan siitä yleensä vaan sanomist mut kun pyysit ja oisin varmaan muutenkin kommentoinut mut cheek, anatude, diandra brädi rsjakoirat, ela, jvg, sanni ja joitain bändei mut noit eniten ja silleen päivittäin 🙂 kivaa päivää!
Jep on kyllä ollu lämmin, paitsi tänään… Samoin ihanaa päivää! 🙂
Kiva kuulla, että löyty samoja lemppareita, mutta toivottavasti löyty jotain uusiakin tuttavuuksia 🙂
Super kivaa kuulla Ella! Kiitos <3