Hellou! Kuvasin joulukuussa My Day -videon, missä vietin päivän kahden ihanan seuraajani Antin ja Ainon kanssa. Kuvattiin illalla vielä tämmönen haaste, missä he joutuivat vastailemaan meikäläiseen liittyviin kysymyksiin. Tsekkaa videolta kumpi selvityi paremmin ja entä olisittekos te osanneet vastata näihin mun kiperiin kysymyksiin?
PS. Video on kuvattu joulukuussa eli ei meillä sentään enää ole joulukuusta olohuoneessa, vaikka joulusekoilijana mut tunnetaankin. Tosin jo rehellisiä ollaan niin viikko sitten me se vasta vietiin varastoon, hups. 😀
Mikä on ton intro biisin nimi?
Mulla ei itse asiassa oo mitään hajua, mistä tuo musiikki on otettu 🙂
Vastaan myöhäs mutta joku epidemic soundib biisii. Niil on tube kanava joten eiku selailemaa.
Osasin vastata jokaiseen paitsi yhteen! Tosi hyvä video, oli viihdyttävää katsoa!!!!<3
Super kiva kuulla, että tykkäsit ja oisit pärjänny visassa 🙂
tästä päivästä on tullu kiiteltyä jo useampaan otteeseen, mut laitetaan vielä tännekin super isot kiitokset! <3 oli niin mielettömän ihana päivä ja ton videon kuvaaminen oli kans todella hauskaa! (täytyy ihailla sun editointitaitoja jälleen, sait mun selitykset kuulostamaan lyhyemmiltä ja ytimekkäimmiltä kun ne yleensä aina on, hahah XD)
Tuo oli mitä ihanin päivä, kiitos siitä Aino sulle ja Antille! <3 Ja höpöhöpö, tosi hyvin osasin selittää ja olla kameran edessä. Sun omaa tubekanavaa ootellessa 😉
haha eikai se nyt niin paha ois jos ois viel joulukuusi ku nythän on vast helmikuu
Totta, voi vaan sanoa, että on hyvissä ajoin liikenteessä ja valmiina ens jouluun 😉