Kuukauden päivät olen viettänyt taukoa YouTube -videoiden teosta ja täytyy sanoa, että se teki kieltämättä todella hyvää. Niin kauhean kliseiseiseltä kuin se kuulostaakin, mulla on ihan uudestisyntynyt olo ja toivottavasti se myös välittyy videolta. Mulla on levännyt ja älyttömän inspiroitunut olo, joten en malta odottaa, että pääsen nyt toteuttamaan visioitani ja “räjäyttelemään”, kuten videolla sanon. Ennen kuin lähdetään tekemään uusia juttuja, kuvasin tämän videon missä kerron kuluneen kuukauden tapahtumista, mihin mahtuu paljon hyviä juttuja, mutta myös surullisia uutisia.
VIDEO: TOINEN KOIRA / LIFE UPDATE
Suositellut artikkelit
Ihana kun olet taas täällä.. oli jo ikävä <3 Oli surullista kuulla mitä pennulle kävi, mutta onneksi pääsi pois nopeasti ilman kärsimystä. Ihanaa alkanutta vuotta!!
Ihana olla taas videoiden parissa. Mullakin oli ikävä teitä! <3
Siis mä en voi sanoin kuvailla miten tää video meni muhun :'( <33333333333 Siis mä en kestä kuinka upee toi sun uus intro ja lopetus on ! Aivan mielettömän mahtavaa työtä sulta ja Britneyltä 🙂 Olen jo kauan odottanut sulta postauksia ja videoita <3
Mä rakastan niitä niin paljon ja jokainen menee mulla syvälle !!
Aina jokainen asia sulta tuntuu toodella hyvälle ja ne on, kuin mun sydämmeen suuniteltuja… <3
Mä en malta odottaa meettejä, koska sit nähdään ja saan taas kokea sun lämpimän halin <333 (joka on muuten mun suosikki ever 😉 !)
Oli mikä oli, mä en hylkää sua koskaan !! Sun läsnä olo ei oo vaan ilmaa vaan mun elämä <3
Oot mun sielun osa, joka on kiinnittyny sinne niin kovasti ettei sitä saa pois koskaan <33333333333
Sä oot niin kultainen ja hyvä sydämmine <3 Oot mun elämä ja kaikki <33 !!
Mä en vois kuvitella että teillä kävi noin huono tuuri koiranpennun kanssa :((( Oon älyttömän pahoillani ja suurimmat osan otot <33333333333
Sä merkkaat mulle enemmän kuin tiedätkään <333
Oot mega super extra rakas, tärkee ja aaa kaikki <3333 !!! Ps. Pusuja ja haleja sulle tärkein <333 😉
Kiitos ihanasta kommentista jälleen! <3 Olen sanaton <3